Foto

Elektrické nářadí

široký výběr - profesionální, ale i cenově dostupné

Elektrické nářadí prošlo za poslední desetiletí významným vývojem. Doslova překotný vývoj pak zaznamenává nářadí akumulátorové. Každý řemeslník potvrdí, že dnes se běžně používá akumulátorové nářadí i tam, kde to bylo ještě nedávno nemyslitelné. Dalším fenoménem, který se nevyhnul ani této oblasti je pronikání "smart" technologií. Je-li toto citlivé a smysluplné, může to znamenat přínos. Je jasné, že nemá smysl nabízet stejné výrobky profesionálům a svátečním kutilům. Proto nabízíme více značek.

Festool Narex Bosch Profi Bosch Hobby Makita Metabo Dremel Hikoki (Hitachi) Master (topidla) Steinel (horkovzdušné pistole)

Akumulátorové nářadí Festool

Akumulátorové nářadí Fostool představuje špičkovou mechanickou kvalitu s rozumnou mírou vlastní inteligence. V rámci této iteligence komunikuje motor s akumulátorem a případně i nářadí např. s vysavačem.

více informací...

Mobilní vysavače Festool CTM 36

Neocenitelným pomocníkem pro práci s nářadím Festool jsou výkonné vysavače CTM 36 pro suché i mokré vysávání a odsávání. Neocenitelná je jejich kompatibilita s veškerým nářadím Festool a možnost upevňování Systainerů pomocí SYS-Dock.

více informací...

LED svítilny a reflektory Narex

Multifunkční dobíjecí svítilny Narex s jsou určeny pro všechny typy pracovních a montážních činností jako spolehlivý zdroj osvětlení. Tyto LED svítilny a reflektory jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití, jsou odolné proti prachu, povětrnostním vlivům a stříkající vodě.

více informací...

Splynete s přírodou

Volnost a nespoutanost přírody byla inspirací k vytvoření nejnovější produktové řady elektrického ručního nářadí NAREX pod názvem CAMOUFLAGE. Tato nová řada je akumulátorová a je určena zejména pro práce v přírodě, kde oceníte její nenápadnost a jedinečný maskovaný design. Produkty této řady nabízíme jak v naší prodejně, tak i na eshop.loudin.cz.

více informací...

Jiří Loudín – Elektrické nářadí & kotevní technika, Údolní 3017, 390 02 Tábor
Telefon: 381 256 789
loudin@loudin.cz