Foto

Servis

Je to jednoduché: Opravu zajistíme

Situace je dnes taková, že není problém něco levně koupit, ale pokud vám to nikdo neopraví a neseženete náhradní díly, bylo to opravdu levné? Profesionál si už vůbec nemůže dovolit zůstat bez nářadí. Je to jednoduché - co u nás koupíte, to také opravíme. Pokud není výhodné, abychom to opravili my, pak opravu zprostředkujeme ve značkovém servisu výrobce.

Opravy nářadí

Přestože moderní nářadí má velice nízkou poruchovost, občas se při náročných pracovních podmínkách, nějaká závada vyskytne. U nářadí, které prodáváme máme možnost rychle sehnat potřebný náhradní díl a výměnu provedeme.

Broušení řetězů

K našim doplňkovým službám patří broušení řetězů pro řetězové pily. Řetězy brousíme obvykle na počkání.

Broušení pilových kotoučů a nástrojů

Naše prodejna funguje jako sběrna pro broušení pilových kotoučů, nožů pro hoblíky a hoblovky a další nástroje. Kotouč či nástroj zde předáte a nabroušený si následně vyzvednete.

Servis Festool

Pokud se náhodou stane, že se stroj porouchá, chceme vás ochránit před nepředvídatelnými náklady za opravu. Nově zavádíme cenový strop servisních prací a další služby, které s užíváním a opravami nářadí Festool souvisí. Informace najdete na stránkách výrobce.

více informací...

Jiří Loudín – Elektrické nářadí & kotevní technika, Údolní 3017, 390 02 Tábor
Telefon: 381 256 789
loudin@loudin.cz